TR EN

Avantajlarımız

Neden Operasyonel Filo Kiralama?

Operasyonel Filo Kiralama, ihtiyacınız olan araçların uzman bir hizmet sağlayıcısı tarafından temin edilip finansmanı ile birlikte tüm vergisel ve operasyonel giderleri üstlenilerek kullanımınıza tahsis edilmesidir.

Kira ödemelerinizin bilançonuzda yeralmaması nedeniyle bilançonuz güçlü ve kredibiliteniz yüksek olur.

Aylık sabit ödemeler sayesinde bütçe hazırlama sürecinde ve nakit yönetiminde kolaylık sağlanmış olur.

Kiralama için ödenen aylık faturalar şirketiniz için gider olarak yazılabilir.

Kiralama faturasında yer alan KDV indirimine konu olur.

Operasyonel filo kiralama ile ikinci el araç satış riskinizi de ortadan kaldırırsınız.

Araç masraflarının ne kadar olacağı sabit olarak öngörebilir. Beklenmedik tamir/bakım riski ile karşılaşmazsınız.

Araçlarınızla ilgili periyodik bakımlar, lastik ve akü değişimleri gibi her türlü bakım onarım hizmeti kira bedeline dahil olarak sunulur.

Firmanız adına araçlarınızın bandrol,kasko,muayene ve vergi işlemleri hizmet sağlayıcınız tarafından takip edilir.

Aracınızın kaza yapması, arızalanması, serviste kalması gibi durumlarda yerine araç tahsis edilerek zaman ve iş kaybınız önlenir.

Çalışanlarınız zaman kazanır, herhangi bir zorluk ve kesinti yaşamadan günlük iş programlarına devam ederler.

7/24 yol yardımı içeren asistans servisi sağlanır.

Her sözleşme dönemi sonunda yenilenen araç filonuzla , marka imajınızı geliştirdiğiniz gibi, filonuzu en son çevre ve güvenlik standartlarıyla uyumlu hale getirmiş olursunuz.

 

Atako Destek Farkı

Neden Atako Destek?

Tercihinizi Atako Destek’ten yana kullanmanız durumunda filo kiralama firmalarının sunmakta olduğu standart tüm hizmetlere ek olarak aşağıdaki avantajlardan da yararlanacaksınız.

'Vale' hizmetimiz ile İstanbul il sınırları içinde araçlarınızı adresinizden alır, bakım/onarım ve lastik değişim işlemlerini sizin için yaptırdıktan sonra araçlarınızı tekrar adresinizde teslim ederiz. Bu hizmetimiz ile yoğun iş temposu ve ağır trafik şartlarında zaman kaybetmez, gününüzü daha efektif kullanırsınız.

OGS ve trafik cezalarınızın takibi tarafımızca yapılır. Bu doğrultuda kaçak OGS geçiş riskiniz olmaz. İlaveten; trafik cezaları tebliğ tarihinden itibaren 15 günlük süre zarfında indirimli olarak ödenir ve tek bir fatura altında bilgilerinize sunulur.

Yüksek limitli sigorta poliçeleri ile olası riskler teminat altına alınır.

Tekliflerimize bir takım Kış Lastiği dahi olup; araçların sürüş güvenliği için mevsim koşullarına uygun lastiklerin temini, değişimi ve depolanması tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Araçlarınızın teslimi ile birlikte zincir, trafik seti ve yangın söndürücü gibi Avadanlıklar tarafımızca temin edilir.

Firmanızın ihtiyacı olan filo araçlarının belirlenmesinde doğru seçimin yapılabilmesi için tarafınıza danışmanlık hizmeti verilir.

Araçlarınızla ilgili periyodik bakımlar, lastik ve akü değişimleri gibi her türlü bakım onarım hizmeti kira bedeline dahil olarak sunulur.

Periodik olarak bakım ve hasar raporlarınız tarafınıza sunulur.

Ayrıca müşteri hizmetleri departmanımızın konusunda eğitimli personeli sizlere filo operasyonlarıyla ilgili her konuda yardımcı olmak için hizmetinizdedir.